Hida Kurumsal

YÖNETİM KURULU BAŞKANI'NIN MESAJI


Değerli üyelerimiz, çalışanlarımız,

Uğur İnşaat Ltd. Şti., 25 yılı aşkın süredir inşaat ve gayrimenkul alanında başarılı işlere imza atarak bugünlere geldi. İnşaat alanında yaptığı yatırımlarla sektörde önemli bir yere sahip olan şirketimiz, 2003 yılında gıda sektörüne girerek müşterilerine sağlıklı, kaliteli ve ekonomik ürünler sunmayı amaçladı ve sektörde önemli yatırımlara imza atmaya başladı.

Türkiye ekonomisindeki istikrar ve güven ortamı gıda sektörünün daha da büyümesine ve sektör bazlı yatırımların artmasına sebep oldu. Sektördeki bu büyüme, inovatif yaklaşımların artmasıyla da şüphesiz ki çok daha iyi bir konuma geldi. Bu yaklaşımlar, sağlıklı gıda anlayışını da beraberinde getirerek son yıllarda herkesin dikkatini çeken ve “sağlıklı tuz” olarak nitelendirilen Himalaya Tuzu’nu önemli bir yere yerleştirdi.

Yıllardır müşterilerine sağlıklı ürünler sunan ve misyonundan asla taviz vermeyen şirketimizin bünyesinde 2013 yılında Hida Organik’i kurarak, Himalaya Tuzu ve Himalaya Tuz Lambalarının satış ve pazarlamasına başladık. Çalışanlarımız sayesinde kısa sürede yüzlerce müşteriye ulaştık. Hida Organik, bugün sağlıklı yaşam alanında lider konumda. Üyelerimizle ve çalışanlarımızla kısa sürede çok yol kat ettik ve etmeye de devam ediyoruz.

Hida Organik, Himalaya Tuzu ve lambalarının yanı sıra kişisel bakım ürünleri, temizlik ürünleri ve birçok ürünle sağlıklı yaşam alanında ürün yelpazesini de genişletmeye devam ediyor ve bu misyondan ödün vermeden de devam edecek.

Tüm üyelerimize ve çalışanlarımıza katkılarından ve özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum.

 

Saygılarımla,

Haluk Uğur DAĞISTANLI

Yönetim Kurulu Başkanı